Dzień Babci i Dziadka

1 lutego w naszej  szkole gościliśmy Babcie, Dziadków i Prababcię uczniów klasy drugiej.

więcej

Szkolny Festiwal Pasji

Nowy semestr rozpoczęliśmy bardzo kreatywnie. 29 stycznia w naszej szkole odbył się Szkolny Festiwal Pasji – edycja 2019.

więcej

Tak się bawi, tak się bawi V A!

Przed feriami dzięki fantastycznej współpracy Rodziców klasa Va mogła zaznać radości z zimowego szaleństwa.

więcej

Nasza szkolna podróż do Tajlandii

W grudniu gościliśmy w naszej szkole znanego już nam pana Macieja Krafa – reprezentanta grupy ‘”Trzask”, która zrzesza miłośników podróży, którzy spełniają się w wyprawach do różnych części świata.

więcej

Co w bibliotece piszczy?

Pasowanie na czytelnika Szkolnej Biblioteki
W ostatnim czasie w naszej bibliotece sporo się dzieje. Najważniejszy wydaje się fakt, że w szeregi jej czytelników wstąpili uczniowie klas pierwszych. więcej

Podsumowanie Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Bardzo się cieszymy, że konkurs na tradycyjną szopkę bożonarodzeniową cieszy się wśród uczniów naszej szkoły tak dużą popularnością.

więcej

Sukces Jagody Sus

Z radością informujemy, że uczennica klasy III B gimnazjalnej, Jagoda Sus, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

więcej

Góra Grosza policzona!

Tradycją naszej szkoły, stała się coroczna zbiórka monet w ramach akcji „Góra Grosza” prowadzonej przez Towarzystwo Nasz Dom.

 

więcej

Kulig!

W dniu 9 stycznia klasa Vb, zaś 10 stycznia klasy VIIa i VIIb korzystając z zaproszenia Państwa Dudowiczów uczestniczyły w klasowych ogniskach połączonych  z kuligiem.

 

więcej

WOŚP w Ryglicach!

“Pomaganie jest dziecinnie proste” – pod takim hasłem ruszył 13 stycznia 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej

Pomoc ma MOC!

Prezentujemy działania Szkolnego Koła Caritas w I semestrze roku szkolnego 2018/2019:

więcej

Christmas Singing

20 grudnia uczniowie klas IV –VIII wzięli udział w spotkaniu „Christmas Singing”, w czasie którego poszczególne klasy prezentowały angielskie piosenki świąteczne. więcej

mod1

mod3


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top