dzień babci i dziadzia w naszej szkole

21 styczeń 2015r. – Święto Babci i Dziadka.

 

Uroczystość z tej okazji jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez naszej szkoły. Tym razem gościliśmy Babcie i Dziadków uczniów klasy drugiej i klas trzecich.

Dla licznie przybyłych gości wnuki przygotowały program artystyczny składający się z trzech części. W pierwszej wyrazili swoją wdzięczność kochanym Babciom i Dziadkom wierszem, piosenką i tańcem za okazywaną miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i troskę.
Następnie zaprezentowali sztukę teatralną „Kopciuszek” zachwycając szanownych widzów wspaniałą grą aktorską, ciekawą scenografią, barwnymi kostiumami i znakomitymi układami chorograficznymi.
Występ małych aktorów wywołał u babć i dziadków ogromną radość i wzruszenie. Gromkimi brawami podziękowali oni swoim ukochanym wnukom za występy.
Ostatnią częścią spotkania był specjalnie przygotowany Koncert życzeń . Tutaj uczniowie pokazali swoje talenty recytatorskie, wokalne i muzyczne dedykując swoim kochanym Babciom i Dziadkom wiersze , piosenki i przygotowane utwory. Każdy wnuk po swoim występie oprócz serdecznych uścisków wręczył ramkę ze swoim zdjęciem i czerwone serduszko.
Było to niezapomniane spotkanie przy kawie i ciasteczku, pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Wspaniała atmosfera przyczyniła się zapewne do umocnienia jeszcze większej więzi rodzinnej, a Dzień Babci i Dziadka na długo pozostanie w pamięci, zarówno dziadków jak i wnuków.


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony hauerpower strony www strona internetowa używa plików cookies.
Back To Top