mamy finalistów konkursów przedmiotowych !

“Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”

 

Znamy już finalistów konkursów przedmiotowych.

 

Konkursy te sprawdzają gruntownie wiedzę i umiejętności uczniów, a stopniowalność przebiegu zmagań wyklucza prawdopodobieństwo sukcesu.  Jeżeli uczeń przejdzie pomyślnie poszczególne etapy – szkolny, rejonowy i zakwalifikuje się do etapu wojewódzkiego oznacza to, że znalazł się w gronie tych wybitnie zdolnych uczniów, którzy uzyskali co najmniej   75% punktów na etapie rejonowym.

 

Nasza szkoła może pochwalić się sukcesami trójki uczniów, którzy po feriach zimowych walczyć będą o tytuł laureata wojewódzkich konkursów kuratoryjnych.

W Małopolskim Konkursie Humanistycznym do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Jagoda Sus z klasy V b, pracująca pod opieką pani Krystyny Marcinek.

W Małopolskim Konkursie Matematycznym do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Szczepan Usarz z klasy VI a /zdobywając 100% punktów ! /oraz Łukasz Filip z klasy VI a pracujący pod opieką pani Barbary Piątek.

 

Reprezentantom naszej szkoły życzymy wytrwałości w pracy i sukcesów w kolejnych konkursowych zmaganiach!


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony hauerpower strony www strona internetowa używa plików cookies.
Back To Top