szkolny konkurs ortograficzny dla klas młodszych

8.01.2015r. – Szkolny konkurs ortograficzny dla klas młodszych, eliminacje do wojewódzkiego i międzypowiatowego konkursu ortograficznego.

 

Wzięło w nim udział 29 uczniów z klas II-III, którzy musieli zmierzyć się z pełnym pułapek ortograficznych dyktandem i testem ortograficznym. Najwyższy wynik -57,5 pkt./60pkt. i wymagane 95% poprawnych odpowiedzi osiągnęła Laura Możdzierz z kl. III b, będzie ona reprezentować naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Kaktus”, który odbędzie się 3.02. 2015 r. w Krakowie. Kolejne miejsca zajęli Gabriela Skotnicka z kl. III b- 55 pkt. i Norbert Kluz z kl. III a-54 pkt. Zwycięska trójka będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie gminnym Międzypowiatowego Konkursu Ortograficznego.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy , życzymy wytrwałości w zgłębianiu tajników ortografii i sukcesów w dalszych etapach konkursu.

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony hauerpower strony www strona internetowa używa plików cookies.
Back To Top