Aktualności

Narodowe czytanie QVO Vadis.

Niebywałą atrakcją podczas ogólnopolskiej akcji pn. NARODOWE CZYTANIE 2016, które zagości po raz pierwszy w naszym mieście RYGLICE- będzie możliwość spotkania postaci literackich z powieści historycznej Henryka Sienkiewicza „Quo vadis” na Ryglickim Rynku, w które wcielą się uczniowie naszych szkół.

 

więcej
Wakacyjne zajęcia z języka angielskiego.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Koniec nauki – czas na bezpieczne wakacje !

Summer-3-4

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.

 

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

 

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2014/2015.

 

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej w Ryglicach
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć
Pożegnanie Absolwentów.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.
Warsztaty ekologicznych na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Polichtach.

W dnia 9-10 czerwca 2016 r. uczniowie klas IVa i IVb uczestniczyli  w 2-dniowych warsztatach ekologicznych na terenie Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Polichtach. Zajęcia prowadzą: Pani mgr Patrycja Łabuz – Walczak – starszy specjalista do spraw edukacji Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Pan mgr Wiesława Martowicz, nauczyciel przyrody w naszej szkole.

więcej
Rywalizaccja sportowa o puchar Burmistrza Gminy na rok szkolny 2015/2016 rozstrzygnięta !

Uczniowie nasze szkoły zdobyli I miejsce i zaszczytny tytuł MISTRZA GMINY!

 

więcej
Internetowa Liga Zadaniowa rozstrzygnięta !

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami Internetowej Ligi Zadaniowej:

 

więcej
Zajęcia w PWSZ w Tarnowie.

 

Dnia 2 czerwca 2016 r. uczniowie klas V-tych i VI-tych pod opieką Pani Barbary Piątek, Katarzyny Soja i Wiesława Martowicz, uczestniczyli w zajęciach wykładowych, ćwiczeniach i pokazach laboratoryjnych w Instytucie Matematyczno – Przyrodniczym  Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

 

więcej
Światowy Dzień bez Papierosa

Co roku 31 maja obchodzony jest na całym świecie Światowy Dzień bez Papierosa. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne.

więcej
V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas II i III

Dnia 6 maja 2016 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej odbył się V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas II i III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III Weronika Wójtowicz, Aleksandra Kisiel oraz Borys Komisarz przygotowani przez mgr Ewę Lisak.

więcej
Majówka rodzinna 2016!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

/relacja wkrótce/

Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony hauerpower strony www strona internetowa używa plików cookies.
Back To Top