V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas II i III

Dnia 6 maja 2016 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej odbył się V Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas II i III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III Weronika Wójtowicz, Aleksandra Kisiel oraz Borys Komisarz przygotowani przez mgr Ewę Lisak.

Konkurs przebiegał w trzech etapach, z których punkty były sumowane. Część I to test wiedzowy o United Kingdom, część II to prezentacja w języku angielskim wybranego kraju anglojęzycznego oraz część III – prezentacja dowolnej piosenki angielskiej. We wszystkich tych konkurencjach uczniowie naszej szkoły wypadli bardzo dobrze i uzyskali najwyższą liczbę punktów, pokonując zdecydowanie inne szkoły i zajmując I miejsce w konkursie. Gratulujemy doskonałego wyniku.

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top