Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

1 lutego w naszej  szkole gościliśmy Babcie, Dziadków i Prababcię uczniów klasy drugiej.

więcej
Szkolny Festiwal Pasji

Nowy semestr rozpoczęliśmy bardzo kreatywnie. 29 stycznia w naszej szkole odbył się Szkolny Festiwal Pasji – edycja 2019.

więcej
Tak się bawi, tak się bawi V A!

Przed feriami dzięki fantastycznej współpracy Rodziców klasa Va mogła zaznać radości z zimowego szaleństwa.

więcej
Nasza szkolna podróż do Tajlandii

W grudniu gościliśmy w naszej szkole znanego już nam pana Macieja Krafa – reprezentanta grupy ‘”Trzask”, która zrzesza miłośników podróży, którzy spełniają się w wyprawach do różnych części świata.

więcej
Co w bibliotece piszczy?

Pasowanie na czytelnika Szkolnej Biblioteki
W ostatnim czasie w naszej bibliotece sporo się dzieje. Najważniejszy wydaje się fakt, że w szeregi jej czytelników wstąpili uczniowie klas pierwszych. więcej
Podsumowanie Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Bardzo się cieszymy, że konkurs na tradycyjną szopkę bożonarodzeniową cieszy się wśród uczniów naszej szkoły tak dużą popularnością.

więcej
Sukces Jagody Sus

Z radością informujemy, że uczennica klasy III B gimnazjalnej, Jagoda Sus, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

więcej
Góra Grosza policzona!

Tradycją naszej szkoły, stała się coroczna zbiórka monet w ramach akcji „Góra Grosza” prowadzonej przez Towarzystwo Nasz Dom.

 

więcej
Kulig!

W dniu 9 stycznia klasa Vb, zaś 10 stycznia klasy VIIa i VIIb korzystając z zaproszenia Państwa Dudowiczów uczestniczyły w klasowych ogniskach połączonych  z kuligiem.

 

więcej
WOŚP w Ryglicach!

“Pomaganie jest dziecinnie proste” – pod takim hasłem ruszył 13 stycznia 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej
Pomoc ma MOC!

Prezentujemy działania Szkolnego Koła Caritas w I semestrze roku szkolnego 2018/2019:

więcej
Christmas Singing

20 grudnia uczniowie klas IV –VIII wzięli udział w spotkaniu „Christmas Singing”, w czasie którego poszczególne klasy prezentowały angielskie piosenki świąteczne. więcej

Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top