Co w bibliotece piszczy?

Pasowanie na czytelnika Szkolnej Biblioteki
W ostatnim czasie w naszej bibliotece sporo się dzieje. Najważniejszy wydaje się fakt, że w szeregi jej czytelników wstąpili uczniowie klas pierwszych.

Po obejrzeniu przedstawienia w wykonaniu uczniów klasy Va, dziewczęta i chłopcy z klas pierwszych złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą oddanymi czytelnikami Szkolnej Biblioteki, a książki staną się ich najlepszymi przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że dotrzymają słowa…

 

Nasi szkolni KSIĄŻKOŻERCY

Uczniowie z naszej szkoły po raz szósty wzięli udział w konkursie na „Wakacyjnego Książkożercę w Gminie Ryglice”. W grudniu nastąpiło podsumowanie konkursu na terenie naszej szkoły i wręczenie nagród oraz medali w kolorze złotym, srebrnym i brązowym. A oto wyniki, jakie osiągnęli uczniowie naszej szkoły:

 

ZŁOCI MEDALIŚCI:

Kategoria kl. 0-III
Krzysztof Kozak
Małgorzata Kozak
Hubert Sikorski
Ewelina Wiśniowska
Kacper Morawski

Kategoria kl. IV-VI
Aneta Wiśniowska

 

SREBRNI MEDALIŚCI

Kategoria kl. 0-III
Jakub Makowiec
Szymon Makowiec

 

BRĄZOWI MEDALIŚCI

Kategoria kl. 0-III
Joanna Zając

Kategoria kl. IV-VI
Angelika Kozłowska
Natalia Zając

Zapraszamy do galerii

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top