Dinolandia!

4 czerwca klasy 2a i 3a wesoło bawiły się podczas wycieczki do Inwałdu. Zwiedziły tam Dinolandię, Ogród Jana Pawła II, Warownię i Park Miniatur.

 


W Dinolandii dzieci zdobyły wiedzę o dinozaurach, przekazaną przez przewodnika i sprawdziły swoją sprawność fizyczną przechodząc przez wiszący most.

 

Ogród Jana Pawła II dzieci obejrzały z wysokiej wieży widokowej, a widok był naprawdę imponujący. W warowni uczestniczyły w pracach u garncarza, tkaczki, powroźnika i kowala. Obejrzały ubiór i uzbrojenie rycerza oraz spotkały się ze smokiem buchającym ogniem i dymem oraz śpiewającym piosenkę.

 

Najwięcej emocji wzbudził pobyt w Parku Miniatur. Kino 5D ze specjalnymi efektami, zielony labirynt, auto scooter, łódź piracka, dzika rzeka, koło młyńskie, zjeżdżalnie to atrakcje zapewniające maksimum dobrej zabawy. Dopełnieniem był spacer między miniaturowymi budowlami z Polski i świata oraz tradycyjny zakup pamiątek.

 

A jak dzieci oceniły wycieczkę ? „To była najfajniejsza wycieczka w moim życiu”, „Wszystko było epickie”.

 

Zapraszamy do galerii

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top