Euroweek – Szkoła Liderów!

W kwietniu 2019 roku 33 uczniów z klas VI i VII naszej szkoły przebywało na warsztatach „Euroweek” w miejscowości Duszniki Zdrój. Pomimo długiej podróży uważamy, że warto było!!!

 

Zajęcia prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy z różnych, często egzotycznych krajów jak np. Wietnam czy Kolumbia i obejmowały interaktywne warsztaty, gry, zabawy, taniec i praktyczne ćwiczenia oraz prezentacje. Celem warsztatów było rozwijanie umiejętności społecznych takich jak przewodzenie grupie, autoprezentacja, praca w zespole, pokonywanie stresu oraz podniesienie poziomu tolerancji i akceptacji różnych kultur.

 

Dzięki temu, że wszystkie zajęcia prowadzone były w języku angielskim, uczniowie rozwijali swoje umiejętności językowe –zwłaszcza komunikacyjne, a także zrozumieli, jak ważna jest znajomość języka obcego we współczesnym „świecie bez granic”, co na pewno wzmocni ich motywację do nauki języków obcych.

 

Czas spędzony na warsztatach wypełniony był zabawą, śpiewem, tańcem i pracą od poranka aż do godzin wieczornych. Nie było czasu na nudę. Uczestnicy warsztatów spędzili w Dusznikach wspaniałe chwile, nawiązali nowe znajomości i przyjaźnie, odkryli swoje możliwości i talenty oraz wykazali się niesamowitą kreatywnością i pomysłowością.

 

Wszyscy uczniowie wyrażają zadowolenie z pobytu i deklarują chęć wyjazdu na kolejne szkolenia.

 

 

Zapraszamy do galerii

 

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top