“Młody odkrywca z gałązka tarniny”

14 uczniów naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do projektu “Młody odkrywca z gałązką tarniny”, moduł pierwszy “Czym możemy zauroczyć turystę?” odbyło już kilka warsztatów.

 

 

Pierwsze zajęcia dotyczyły autoprezentacji. Uczestnicy zajęć, musieli zmierzyć się z zadaniem polegającym na zaprezentowaniu siebie przed kamerą.

 

Kolejne warsztaty miały miejsce w tarnowskiej TV. Tu uczniowie wcielali się w role dziennikarzy/dziennikarek, operatorów kamer i stawiali pierwsze kroki w zawodzie. Przy pomocy profesjonalistów przygotowali swój własny reportaż na temat św. Mikołaja.

 

W środę tj.28 listopada br. Młodzi odkrywcy udali się na wycieczkę do Tarnowa, gdzie pod okiem pana profesora Andrzeja Niedojadło odkrywali ciekawe miejsca w Tarnowie. Na zakończenie dnia w Tarnowskiej Szkole Wyższej odbyły się zajęcia podsumowujące wycieczkę w języku angielskim. Zadaniem uczestników było napisać pocztówkę z wycieczki. Młodzi odkrywcy bez problemu podołali zadaniu.

 

Podczas każdego wyjazdu na zajęcia, nie brakuje młodym uczestnikom sił do zdobywania nowych umiejętności i wiedzy oraz zabawy i śmiechu dla lepszego samopoczucia.

 

Przed nimi jeszcze kilka ciekawych miejsc, zajęć i spotkań z interesującymi osobami.

Zapraszamy do galerii

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top