Muzyka dla Muz – czyli Dzień Kobiet w naszej szkole

8 marca co roku obchodzony jest w naszej szkole bardzo uroczyście. Żadna z Pań nie spodziewała się jednak, że tegoroczny Dzień Kobiet będzie aż tak wyjątkowy.


Spotkanie pod  tytułem “Muzyka dla Muz” rozpoczęło się niezwykle zabawnym skeczem ukazującym damsko-męskie relacje. Brawurowa gra aktorska chłopców – Norberta Kluza i Jakuba Strugały – wywołała salwy śmiechu i gromkie brawa. Wszystkie Panie bawiły się doskonale, a to był dopiero początek.

 

Krótko po scence rozpoczął się niezwykły koncert życzeń, wspaniale poprowadzony przez Dawida Mazur i Natalię Mazur. Muzyczne niespodzianki – absolutnie zachwycające – przygotował nasz Gość Specjalny – zespół Con-Amore. Uczniowie z zaskoczeniem rozpoznali wśród artystów występujących na scenie naszego „pana od muzyki”, pana Aleksandra Borowca, którego gra na saksofonie oczarowała wszystkich. Muzycy zaprezentowali znane utwory, które szybko poderwały całą publiczność do zabawy i wspólnego śpiewania oraz wywołały uśmiech na każdej twarzy.

 

Na koniec, pan Wiesław Martowicz, organizator tego niezwykłego dnia, złożył wszystkim kobietom i dziewczynkom naszej szkoły życzenia, jak zawsze piękne i wzruszające.

 

Drodzy Panowie – dziękujemy za tak niezwykły dzień i już nie możemy doczekać się kolejnego 8 marca 😊

 

Zapraszamy do galerii

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top