„Ostatni raz z moją klasą”

18 czerwca 2019 roku szkołę żegnały ostatnie klasy gimnazjum oraz pierwsze roczniki ósmoklasistów. Ten przełomowy moment w historii szkoły został przypieczętowany rozdaniem nagród za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i pracę na rzecz szkoły.

 

Przyznano także statuetki “Złoty Absolwent”, które stanowią szczególne wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w nauce lub sukcesy artystyczne. W tym roku szkolnym statuetki otrzymali: Jagoda Sus, Kacper Marcinek, Waldemar Nalepka, Adam Jewulski, Ewelina Mazur, Julita Pieniądz i Oliwia Ścieńska. 

 

Następnie absolwenci zaprosili na program artystyczny przygotowany przez uczniów pod opieką wychowawców “Dzień dobry Ryglice”.  Za jego sprawą przenieśliśmy się do roku 2029 i sprawdziliśmy, co dzieje się z naszymi absolwentami w przyszłości. Dziennikarze zaprosili do studia sławnych muzyków, polityków, sportowców, ludzi świata mody i biznesu, księdza, lekarza oraz uczestników kolejnej edycji programu „Rolnik szuka żony” . Zobaczyliśmy reportaże z cyklu „Polacy w świecie”, prezentację zdjęć wybitnych ludzi przygotowaną przez światowej sławy fotografów oraz najnowsze filmy reklamowe. Na koniec kucharze i cukiernicy zaproszeni do programu poczęstowali zgromadzoną publiczność ciastkami i przekąskami przygotowanymi w studio w czasie trwania programu, natomiast wszyscy absolwenci zaśpiewali piosenkę „Pokolenie”.

 

 

Kolejnym punktem pożegnania ze szkołą był mistrzowsko wykonany przez uczniów klas siódmych kabaret oraz upominki dla starszych kolegów. W oczach wielu absolwentów pojawiły się łzy, gdy zabrzmiały słowa piosenki „Do widzenia przyjaciele”, jednak już kilka godzin później wszyscy doskonale bawili się w rytm muzyki podczas dyskoteki zorganizowanej przez rodziców.

 

 

Zapraszamy do galerii

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top