„Pismo to obraz naszej duszy”

Kilkudziesięciu młodych ludzi siedzących w ciszy i pełnej koncentracji, każdy pochylony nad kartką papieru i pochłonięty pracą. Tak 26 kwietnia br. wyglądała sala gimnastyczna w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajbrocie.

Przybyli tutaj uczniowie z dwudziestu jeden małopolskich szkół , by uczestniczyć w finale 18. edycji Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego ” O złote pióro”.

 

 

Wśród tych niezwykłych artystów – rycerzy pędzla, jak pisał kiedyś Jose Freches –  kolejny już raz znalazła się Jagoda Sus, która uzyskała tytuł Finalistki Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego. Niezwykle estetyczne pismo pozwoliło naszej uczennicy znaleźć się w gronie najpiękniej piszących uczniów w Małopolsce wyłonionych spośród kilkuset uczestników biorących udział w pierwszym etapie konkursu. Gratulujemy niezwykłego talentu i życzymy dalszych sukcesów.

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top