Ślubowanie Pierwszoklasistów

25 pazdziernika odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów oraz pasowanie ich na uczniów Szkoły Podstawowej w Ryglicach.

 

Ten ważny moment w życiu każdego ucznia w tym roku jest jeszcze bardziej szczególny, ponieważ przypada w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości . Pierwszoklasiści ubrani w przepiękne biało-czerwone stroje rozpoczęli uroczystość polonezem, który zachwycił zgromadzonych gości, rodziców, nauczycieli oraz przedstawicieli poszczególnych klas. Następnie uczniowie klas pierwszych zaprezentowali bogaty program artystyczny, podczas którego wykazali się talentami wokalnymi i aktorskimi, a także wiedzą o naszym kraju, miejscowości i szkole.

 

Po odśpiewaniu hymnu szkoły odbyło się uroczyste ślubowanie, a następnie pasowanie na ucznia. Na koniec uroczystości życzenia i upominki dla pierwszaków przekazali przedstawiciele SU, rodzice oraz pani dyrektor przedszkola – nasz szczególny i dobrze  znany pierwszoklasistom  gość.

 

Drodzy Uczniowie klas pierwszych – życzymy Wam ciekawych lekcji, wspaniałych wycieczek, wielu przyjaciół i samych szóstek 🙂

 

 

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top