Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Był ot rok wyjątkowy, bowiem mury szkoły opuściły ostatnie roczniki gimnazjalistów oraz pierwsi po reformie ósmoklasiści. Po 10 miesiącach nauki i pracy rozpoczęły się zasłużone wakacje.

 

Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Św., a następnie odbyła się uroczysta akademia, podczas której Pani Dyrektor podsumowała kończący się rok szkolny. Uczniowie wyróżnieni otrzymali z rąk dyrektora szkoły świadectwa z biało-czerwonym paskiem.

 

Zakończenie roku szkolnego to nie tylko czas podsumowań, ale także podziękowań i pożegnań. W tym roku ze szczególną wdzięcznością żegnaliśmy troje nauczycieli: panią Swietłanę Ciochoń, panią Magdalenę Kwiek oraz pana Michała Olszewskiego. Pani dyrektor skierowała do tychże Państwa nauczycieli słowa wyrażające podziękowanie oraz docenienie za wytrwałą oraz owocną pracę w naszej szkole.

 

Następnie wszyscy uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych, aby po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkać się ze swymi wychowawcami.

 

 

Tak rozpoczęły się WAKACJE!

 

Zapraszamy do galerii

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top