Ważna informacja dla Rodziców

Szanowni Rodzice!

 

Jak Państwu wiadomo prawdopodobnie w poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się Ogólnopolski Strajk Nauczycieli.

 

Wyniki referendum przeprowadzonego w marcu w naszej Szkole wskazują na możliwość odstąpienia Nauczycieli od prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Przepisy prawne stanowią, iż Dyrektor zostanie poinformowany o tym fakcie przez Komitet Strajkowy dopiero w poniedziałek rano. W związku z tym informuję, że organizacja pracy naszej Szkoły może ulec zmianie. Mogą nastąpić zmiany w zajęciach lekcyjnych lub doraźne zastępstwa przedmiotowe oraz w miejsce zajęć przedmiotowych zajęcia  wychowawcze i opiekuńcze.

 

Świetlica szkolna zapewnia opiekę dla dzieci Rodziców pracujących w normalnych godzinach pracy świetlicy.

 

Egzamin Gimnazjalny oraz Egzamin Ósmoklasisty odbędą się zgodnie z harmonogramem i procedurami.

 

Ze względu na dynamiczną sytuację, która może ulec zmianie w każdej chwili i doprowadzić do odwołania strajku, proszę o sprawdzanie informacji przekazywanych Państwu za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz strony internetowej Szkoły.

 

Z wyrazami szacunku
Agata Sus


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top