WOŚP w Ryglicach!

“Pomaganie jest dziecinnie proste” – pod takim hasłem ruszył 13 stycznia 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wolontariusze naszej szkoły już po raz kolejny włączyli się do tej ogólnopolskiej akcji, zbierając pieniądze w Ryglicach, Joninach i Kowalowej.

 

Tegoroczna kwesta przeznaczona jest na zakup nowoczesnego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zebraliśmy kwotę 6 876,10 zł! Największą sumę udało się zebrać uczennicom Martynie Zając i Marcelinie Liszka w Kowalowej – aż 1042 zł! Największą kwotę w Ryglicach zebrały Ania Rzeszutko, Ania Wiśniowska i Ola Pawłowska – 716,10 zł.

 

Składamy serdeczne podziękowania Pani Ewie Bardo-Madeja za udostępnienie pomieszczeń Środowiskowego Domu Samopomocy w Ryglicach, gdzie wolontariusze mogli się ogrzać i wypić gorący napój.

 

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom, którzy mimo zimowej aury dzielnie kwestowali na ulicach naszych miejscowości. 🙂

 

Zapraszamy do galerii

 

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top