Zmagania z ortografią

7 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 1-3.

 

Wzięło w nim udział 18 uczniów wszystkich szkół podstawowych gminy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 2a Milena Morąg i Natalia Wojtanowska oraz uczeń klasy 3a Dawid Chajec. Niestety konkursowe dyktando okazało się dla nich za trudne. Mistrzem Ortografii został Bartłomiej Słota ze Szkoły Podstawowej w Kowalowej. 2 miejsce zdobyli uczniowie z Bistuszowej Brajan Słota i Marcin Galas. Na 3 miejscu uplasowała się Kinga Psioda z Woli Lubeckiej.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe gadżety, a zwycięzcy również nagrody książkowe.

 

Zapraszamy do galerii

 


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top