Aktualności

Bieszczadzka przygoda kl. IV i Vab

Jak mówią słowa harcerskiej piosenki „Bieszczady jak co roku witają raz deszczem, raz słońcem…” nas przywitały… deszczem.

więcej
Pacanów!

W dniu 26.09. 2019 roku uczniowie klas II wyruszyli na długo wyczekiwaną wycieczkę do Pacanowa, tego samego miasteczka, do którego kiedyś tak bardzo starał się dojść słynny Koziołek Matołek.

 

więcej
Dzień Głośnego Czytania

Zainspirowani ubiegłorocznym Tygodniem Głośnego Czytania oraz akcją „Biedronki”, klasy I-III włączyły się w obchody Światowego Dnia Głośnego Czytania.
więcej
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką

24 września uczniowie klas pierwszych spotkali się z policjantką ruchu drogowego z Komendy Miejskiej w Tarnowie oraz maskotką firmy Sufigs- Mrówką. więcej
Młodzi głosują!

Nasz szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej akcji  „Młodzi Głosują”

więcej
Wycieczka do Lasu Tuchowskiego

Czy wszyscy uczniowie klas I-II wiedzą jak wygląda mech i paproć? Ile warstw roślinności jest w lesie i co to jest barć? Mamy nadzieję, że teraz po wycieczce do tuchowskiego lasu, już tak.

 

więcej
Stypendium dla Borysa

Miło nam poinformować, że uczeń naszej Szkoły, Borys Komisarz, otrzymał stypendium, za szczególne osiągnięcia artystyczne, finansowane ze środków własnych Województwa Małopolskiego w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego.

więcej
Dzień Witaminowy

Wraz z początkiem jesieni uczniowie kl. I-III wzmacniają swoją odporność poprzez spożywanie większej ilości owoców i warzyw. Okazją do tego był tradycyjny już Dzień Witaminowy. więcej
Narodowe Czytanie 2019

„Książki są jak okręty myśli żeglujące po oceanach czasu,
troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie.”
/Francis Bacon/

więcej
Wybory do SU!

27 września był dniem pełnym emocji  – wybieraliśmy Przewodniczącego SU. Tegoroczna ósemka odważnych, zaangażowanych i twórczych kandydatów to:

więcej
Uroczyste rozpoczęcie r. szk. 2019/2020

2 września odświętnie ubrani uczniowie naszej szkoły wraz z towarzyszącymi im rodzicami zgromadzili się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020

więcej
1 września 1939

80 rocznica wybuchu II wojny światowej

więcej

Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony strony internetowe rzeszow używa plików cookies strona internetowa cookies.
Back To Top