Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Informuję, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się w dniu 1.09.2020 r. według poniższego harmonogramu: więcej
Informacja dla Ósmoklasistów i ich Rodziców

Przypominamy, że jutro tj. 31 lipca, o godz. 9.00 odbywa się odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

więcej
BohaterOn 2020

 
76. rocznica Powstania Warszawskiego i druga edycja nagrody BohaterONy 2020 im. Powstańców Warszawskich 🇵🇱
 

więcej
Wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu! :)

Kochani Uczniowie – Wasi Nauczyciele zapraszają Was do obejrzenia filmu!

więcej
Rozdanie świadectw dla Siódmoklasistów

Uczniowie klasy VII odbierali świadectwa i wyróżnienia w poczuciu, że przed nimi już tylko ostatni rok nauki w szkole podstawowej.  Ale najpierw WAKACJE 😀

więcej
Klasy VI ab – rozdanie świadectw

Uczniowie klas VI ab z radością odbierali swoje świadectwa czując już smak wakacji. Wśród szóstoklasistów znalazła się spora grupa wyróżnionych:

więcej
Rozdanie świadectw – klasy V ab

Klasy V udowodniły, że niestraszne im zdalne nauczanie 🙂 Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała bowiem  bardzo duża grupa uczniów.

więcej
Klasa IV – rozdanie świadectw

Uczniowie klasy czwartej doskonale poradzili sobie z wyzwaniami, jakie postawiło przed nimi wejście w nowy etap edukacyjny. 

więcej
Klasa III kończy etap

Dla uczniów klas trzecich dzień wręczania świadectw był szczególny nie tylko z powodu zaczynających się właśnie wakacji, ale zwłaszcza dlatego, że Trzecioklasiści zakończyli pierwszy etap nauki w szkole podstawowej. Pożegnali nauczanie zintegrowane, a przede wszystkim – pożegnali się ze swoją  Wychowawczynią, Panią Jadwigą Sus.

więcej
Nabór do zespołu tanecznego “VOX”

Burmistrz Ryglic i Ośrodek Kultury w Ryglicach zapraszają wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tańcem, na zajęcia taneczne. Szczegóły na plakacie. 

 

więcej
Najpiękniejsza Gmina Miejsko-Wiejska Małopolski 2020 – WIELKI FINAŁ

Zachęcamy do głosowania!

więcej
Świadectwa i nagrody dla klas II

30 lipca swoje świadectwa odebrali uczniowie klas II. Po wielu tygodniach zdalnego nauczania drugoklasiści chętnie przybyli do szkoły. więcej

Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony hauerpower strony www strona internetowa używa plików cookies.
Back To Top