Stwórzmy razem mural naszemu Patronowi

Od blisko 20 lat naszej szkole patronuje Kardynał Stefan Wyszyński. 7 czerwca bieżącego roku Patron nasz miał być beatyfikowany przez papieża Franciszka. Chcąc uwiecznić to jakże ważne wydarzenie, społeczność szkolna poddała myśl jego zewnętrznego upamiętnienia w sposób nowoczesny, zaakceptowany przez młodzież, w postaci tzw. MURALU, czyli obrazu malowanego trwałymi farbami na zewnętrznej ścianie szkoły o wymiarach 6 metrów na 10 metrów.

 

Pomysł ten doczekał się już projektu graficznego i został zaakceptowany przez nasze władze.

 

Wykonawcą tego dzieła będzie uznany artysta krakowski Ryszard Paprocki.

 

Zaplanowaliśmy szczegółowo szereg działań i wydarzeń, podczas których mieliśmy pozyskiwać środki na wykonanie muralu (m.in. zaplanowano koncerty, festyn rodzinny, kiermasze okolicznościowe itp.). Został także ustalony harmonogram prac artystycznych i konserwatorskich.

 

Niestety świat, także nasz, się zatrzymał. Nie chcemy jednak zabijać naszego entuzjazmu i pragniemy, aby mural poświęcony naszemu Wielkiemu Patronowi, powstał. Musimy zmienić sposób zbierania środków na sfinansowanie tego niestandardowego dzieła, dlatego sięgamy po narzędzie jakim jest ZRZUTKA.PL.

 

Cały świat zszedł dziś na inne tory, ale istnieje i wierzymy, że wkrótce powróci do swojej zwyczajnej działalności. My także z nadzieją czekamy na powrót do normalności, ale nie siedzimy bezczynnie -nauczamy i uczymy się zdalnie.

Dlatego W DOBIE E-LEKCJI PROSIMY O E-ZRZUTKĘ DLA PRAWDZIWEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA.

 

Wpisz się choćby drobnym gestem w to dzieło… KLIKNIJ !!!

 

mod1

mod3


Prawa do strony internetowej (c) 2017 Szkoła Podstawowa w Ryglicach | Grafika i tworzenie strony hauerpower strony www strona internetowa używa plików cookies.
Back To Top